Тези про війну в Україні

1. Війна в Україні є наслідком конфлікту між імперіалістичними бандитами.

З одного боку ми маємо могутній імперіалізм Вашингтона, що після холодної війни тримає панівне положення на міжнародній арені. З іншого боку імперіалізм Кремля, що успадкував від СРСР більшість природних ресурсів, продуктивних сил та військові сили, але не є лідером в світовому масштабі.

В чому тут полягає конфлікт?

З одного боку останні роки інтереси США та НАТО все більше підбирались до кордонів Росії. З іншого боку інтереси Кремля в оточенні Росії західним імперіалізмом бачить загрозу. Останню краплю тут зіграло те, що пост-майданна влада Києва не один раз ставила питання членства України в НАТО та ЄС. Тому Путіну не залишалося нічого іншого, окрім, як намагатися зміцнити хитке положення російського імперіалізму шляхом проведення імперіалістичної війни в Україні.

2. Чому Вашингтон в такому випадку не вводить війська, в Україну?

Навіть в такої держави, як США ресурси для ведення війни обмеженні. Не так давно імперіалізм США пізнав поразку в Афганістані та світовий економічний кризис лише оголив ахілесову п‘яту Вашингтона. Тому йому не залишається нічого іншого, як продовжити вводити санкції та чикати дійства кремлівського імперіалізму.

3. Україна в цьому конфлікту стала жертвою.

Війна все більше підігріває український національний шовінізм по відношенню к російській нації, але це не є вихід для українських мас в боротьбі з російським імперіалізмом. Ми закликаємо до світової співдружності пригнічених мас. Нам не допоможе НАТО, ЄС, США, тому що вони вже показали, що тільки хочуть в цьому заробити грошей, але нам допоможе міжнародне об‘єднання пролетарів в боротьбі зі своїм імперіалізмом та буржуазією. Український націоналізм захищає інтереси тих, хто в перший же день хутко втік від українського народу, тобто, бюрократів, олігархів та інших паразитів українського суспільства. Ми кажемо ні українському націоналізму, але кажемо так світовому об‘єднанню та співдружності пролетарів. Тільки в спільній боротьбі з російським робітничим класом ми можемо перемогти імперіалізм кремлівської кліки, а тому ми ще раз підкреслюємо те, що вузьколобий шовінізм не є вихід з цієї ситуації та дезорганізує робітничий клас в боротьбі з імперіалізмом.